Vi som gör jobbet

En citysnubbe som hellre paddlar kajak. En skogsmulla med skjutgalet finger. En söderböna på jämlikhetsbarrikaderna. Och ett gäng andra. Välkommen till oss på Reformklubben. Du hittar oss vid Hötorget i huvudstaden.

Konsult

Jennie Zetterström

jennie.zetterstrom@reformklubben.com

070 918 81 98

Konsult

Cia Zingmark

cia.zingmark@reformklubben.com

070 916 06 70

Konsult

Mårten Roslund

marten.roslund@reformklubben.com

073 301 51 51

Konsult

Anne Carlsson

anne.carlsson@reformklubben.com

070 522 25 65

Konsult

Josefin Sasse

josefin.sasse@reformklubben.com

070 876 17 13

Gruppchef

Rebecca Duvemyr

rebecca.duvemyr@reformklubben.com
070 223 01 90

Analyschef

Petter Odmark

petter.odmark@reformklubben.com
070 895 26 95

PA-konsult

Neval Bilici

neval.bilici@reformklubben.com

 

Varumärkesstrateg/Copywriter

Thomas Olingsberg

thomas.olingsberg@reformklubben.com

070 629 98 57

Konsult

Teo Strömdahl Östberg

teo.stromdahl-ostberg@reformklubben.com

073 915 65 59

Styrelseledamot

Peter Erikson

peter@eriksonoutlook.se

070 420 33 00

Byråchef

Mårten Lundberg

marten.lundberg@reformklubben.com

073 371 36 13

Medieexpert

Mira Lindahl

mira.lindahl@reformklubben.com

070 848 90 84

Affärschef/Offentliga kunder

Mats Johansson

mats.johansson@reformklubben.com

070 629 98 50

Student Associate

Agnes Carlsson

agnes.carlsson@reformklubben.com

 

Varumärkesstrateg

Mats Gleisner

mats.gleisner@reformklubben.com

070 251 14 11

Student Associate

Viktor Löfgren

viktor.lofgren@reformklubben.com

 

Konsult

Lena Josefsson

lena.josefsson@reformklubben.com

070 965 51 20

Konsult

Johanna Jung

johanna.jung@reformklubben.com

070 733 05 57

Ekonomi

Maija Dackefjord

maija.dackefjord@reformsociety.se

070 822 02 00

Student Associate

Victoria Frisk Garcia

victoria.frisk-garcia@reformklubben.com

 

PA-konsult

Jan-Ove Jerrestål

jan-ove.jerrestal@reformklubben.com

070 141 60 53

CFO

Maria Liem

maria.liem@reformsociety.se

070 783 33 46

Konsult

Fredrik Runsiö

fredrik.runsio@reformklubben.com

070 629 03 36

Konsult

Fredrik Larsson

fredrik.larsson@reformklubben.com

073 022 20 68

Affärschef/Hälsa

Cecilia Ungerstedt

cecilia.ungerstedt@reformklubben.com

072 742 75 35

vd Reform Society

Birgitta Pagot

birgitta.pagot@reformklubben.com

070 422 27 11

Hållbarhetsexpert

Anna-Carin Windahl

annacarin.windahl@reformklubben.com

073 532 10 96

PA-konsult

Daniel Färm

daniel.farm@reformklubben.com

070 650 12 09

Konsult

Oskar Sjöblom

oskar.sjoblom@reformklubben.com

072 243 29 60

Office manager

Sofie Vestlund

sofie.vestlund@reformsociety.se

073 309 29 29